Musical „W krainie Oz

12 czerwca 2026

Musical „W krainie Oz

Spektakl zachwycił widzów barwnymi kostiumami, piękną scenografią oraz wspaniałymi występami wokalnymi i tanecznymi. Publiczność z zainteresowaniem śledziła losy bohaterów, nagradzając artystów gromkimi brawami. Dzięki ciężkiej pracy uczniów i Pani Anety oraz Pana Damiana udało się stworzyć niezapomniane widowisko, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Musical „W krainie Oz” był nie tylko doskonałą rozrywką, ale także okazją do rozwijania talentów artystycznych oraz współpracy w zespole.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tego wyjątkowego wydarzenia.

Fot.: Kama Wrona Fotografia